יום ראשון, 21 בדצמבר 2014

משטרת נתניהו בשרות הואקף

נתניהו אסון לעתיד ישראל || ראש הממשלה שפגע יותר מכולם בהר הבית
 
כבר שנים, משטרת ישראל פועלת בשיתוף פעולה עם הערבים, כדי לפגוע יחד בקדושת החגים היהודיים בהר הבית. מדי חג מגבילה המשטרה את כניסת היהודים להר הבית, משאירה בין עשרות למאות יהודים מחוץ להר הבית, לאחר שעות של המתנה ומאפשרת לפורעים ערבים להתקרב ליהודים ולקלל אותם. המשטרה אוסרת על היהודים להתגונן או לענות לערבים.
 
ותיקי עולי הר הבית מציינים שבתקופות שלטונו של נתניהו המצב בהר הבית התדרדר לשפל חסר תקדים. נתניהו היה זה שהפקיר את הר הבית בצורה הפושעת ביותר. הוא איפשר הקמת מסגד ענק במקום, הוא הגביל את היהודים במקום בצורה השפלה ביותר והוא זה שרץ להשפיל את עצמו ואת עמו בפני עבדאללה הירדני.
 
↓ כך פועלת משטרת נתניהו בחנוכה בהר הבית
 
המשטרה עצרה ללא משפט את תום ניסני, מראשי "אם תרצו" ופעיל מרכזי בקבוצת הסטודנטים למען הר הבית באוניברסיטה העברית. ניסני נעצר לאחר ששכירי המוראביטת המוסלמים התפרעו מולו בהר הבית. המשטרה מאשימה את תום שבנוכחותו בהר הבית ובישיבתו במקום גרם להפרת הסדר הציבורי.

בסוף השבוע הפיצה קבוצת הסטודנטים למען הר הבית פלייר עם כתובת לתלונות על התנהלות המשטרה בהר הבית. נקמת המשטרה לא אחרה לבוא... לאחר שהמשטרה הרחיקה מהר הבית את השרים, חברי הכנסת והפעילים המרכזיים גרשון סלומון, יהודה עציון ויהודה גליק, היא התפנתה להתנכל לפעיל מרכזי נוסף.
תום ניסני מדווחים שהוא יובא לפני שופט רק מחר (ב) בבוקר. בשעה 8:30. בבית משפט השלום בירושלים.

↓ חנוכה - התשת יהודים בהר הבית

מאות יהודים נהרו להר הבית בשלושת הימים בהם היה פתוח ליהודים. כולם מדווחים על מסכת התשה שעוברים היהודים המגיעים להר הבית.

המשטרה מגבילה את מספר היהודים בהר הבית, ולא מאפשרת למאות יהודים הממתינים בשער להיכנס להר עד שהקבוצה שבפנים תצא.

בתוך ההר אורבים ליהודים שכירים מוסלמים, חברי קבוצות המוראביטון והמוראביטת, שתוקפים בצעקות את היהודים העולים להר הבית. שוטרים המוצבים בהר, מגינים על המתפרעים המוסלמים, ואוסרים על היהודים אפילו לצלם אותם.

בעקבות התנכלויות המשטרה, נאלצים כל העולים היהודים להר הבית להמתין שעות לכניסתם. רבים מהם נאלצו לשוב על עקבותיהם ללא שנכנסו להר לאחר שהמשטרה הודיעה להם שתמו השעות המצומצמות לכניסת יהודים. רבים עוד יותר הוכנסו על ידי המשטרה ברגעי הפתיחה האחרונים ליהודים, והוצאו מיד מהשער הסמוך.

ארגוני המקדש מביעים תרעומת רבה על ראש הממשלה, השר אהרונוביץ והשר ליברמן, המאפשרים למוסלמים להתפרע בהר הבית, וכתוצאה מכך מונעים מיהודים את הכניסה
להר הבית אפילו בימי החנוכה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה