יום שני, 23 בפברואר 2015

צפו: המוסלמים חילצו מידי המשטרה נער מתפרע שנתפס בהר הבית

משטרת ישראל יודעת לעבוד || בנימין נתניהו מסרס אותה

משטרת ישראל יודעת מה צריך לעשות בהר הבית. בנימין נתניהו מתגאה בכך שהוא מגביל את המשטרה ומונע ממנה לטפל בערבים כנדרש. ביהודים נתניהו מתעלל בלי רחמים.

הנה תוצאה של ההפקרות של נתניהו. כך בהר הבית וכך בכל הארץ.

כי רק נתניהו יכול!

↓ כך נשארת המשטרה חסרת אוניםבתום יום של התפרעויות איסלמיות יזומות בהר הבית, מתברר שאחד הנערים שהתפרע במקום נעצר, אך המוסלמים והמוסלמיות הצליחו לחלץ אותו מידי השוטרים.

לא ברור מאיזה סיבה יזמו היום המוסלמים התפרעויות בהר הבית. לצורך כך הביאו נערים מבית ספר בעיסאויה. הנערים רדפו אחר היהודים, נופפו בדגלי חמאס, גידפו, קיללו וקראו קריאות הסתה שכללו את "בדם ואש נפדה את אל אקצה" ו"אללה אקבר".


בסירטון שהעלו אתרים מוסלמים בפייסבוק נראה נער מוסלמי שנעצר על ידי שוטרי הר הבית, ובהמשך נצפים מוסלמים ומוסלמיות שצורחים על השוטרים ומחלצים מידיהם את הנער העצור.

במטה ארגוני המקדש סבורים שידי השוטרים בהר הבית כבולות על ידי הדרג המדיני, ובעיקר ראש הממשלה בנימין נתניהו. נתניהו מרבה להצהיר על אחדות ירושלים בריבונות ישראל, אך למעשה נוהג איפה ואיפה בהר הבית, במעצרים מידיים של יהודים שמתפללים, ובהוראות לאיפוק מרבי ויחס סלחני למתפרעים מוסלמים פעילי החמאס והתנועה האיסלמית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה