יום חמישי, 20 באפריל 2017

צפו: הרב בן ציון חזר להר הבית והעביר שיעור בהר

השראת שכינה מתוך חיבור לכלל ישראל || הרב שמעון בן ציון

הרב שמעון בן ציון שליט"א חזר אתמול להר הבית  לרגל המאורע העביר הרב שיעור על עבודת ה' מתוך חיבור לכלל ישראל ועל חלקנו בתורה לאחר בניין בית המקדש

↓ שיעור בהר הבית/ הרב שמעון בן ציוןביום העצמאות שעבר עלה הרב שמעון בן ציון שליט"א להר הבית עם קבוצה מתלמידיו ושומעי לקחו. בעקבות תלונה של שכיר וואקף על שהרב התפלל בהר הקדוש, עוכב הרב לזמן קצר ונדרש להגיע לשימוע לפני חזרתו להר הבית.

לרב לא היתה כל התנגדות להפגש עם קצין משטרה זה או אחר, אך הוא סירב להתניה וביקש לחזור להר הבית ללא תנאי. בעקבות לחץ של נציגי העולים על המשטרה ובעקבות התערבות של ח"כ יהודה גליק ויתרה המשטרה על דרישתה ואיפשרה את כניסת הרב להר הבית ללא כל תנאי.

היום בצהריים חזר הרב שמעון בן ציון להר הבית בשמחה גדולה ומסר שיעור בחצרות בית ה' על החיבור הנחוץ של היחיד לכלל ישראל והסביר את הבקשה "ותן חלקנו בתורתך" הנאמרת בתפילת "יהי רצון מלפניך שיבנה בית המקדש..."

יְהִי רָצון מִלְּפָנֶיךָ ה' אֱלהֵינוּ וֵאלהֵי אֲבותֵינוּ שֶׁיִּבָּנֶה בֵּית הַמִּקְדָּשׁ בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ. וְתֵן חֶלְקֵנוּ בְּתורָתֶךָ: וְשָׁם נַעֲבָדְךָ בְּיִרְאָה כִּימֵי עולָם וּכְשָׁנִים קַדְמונִיּות:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה