יום רביעי, 13 בינואר 2016

צפו: נתניהו מתחייב להפסיק את פעילות המוראביטת

הוצאו מחוץ לחוק, אך ממשיכות להשתולל || מי עובד על מי?

ראש הממשלה הודיע לחברי הכנסת של הליכוד כי יורה להפסיק מיידית את פעילות המוראביטת בהר הבית  "לא אתן שיזלזלו בחוק" אמר נתניהו בתגובה לפעילותן המתמשכת בהר הבית.

↓ צפו בסרטון וקיראו את דברי נתניהו. האם המציאות תשתנה?בישיבת סיעת הליכוד שהתקיימה ביום שני, הוצגו בפני ראש הממשלה וחברי הכנסת סרטונים מהימים האחרונים בהר הבית בהם נראה פעילות של המוראביטת.

ראש הממשלה אמר שעוד היום ינחה לבדוק את המצב בהר עם המשטרה. ״קיבלנו על עצמנו להוציא אותם מחוץ לחוק, לא אתן שיזלזלו בחוק״. אמר נתניהו.

ח"כ אורן חזן שהעלה את הנושא בישיבת הסיעה, הציג את הסרטונים שהעבירו לו "סטודנטים למען הר הבית", ותמה הכיצד מתאפשרת פעילותם של קבוצות ההתנפלות הללו, שלדברי השר לבטחון פנים ושר הבטחון הוצאו אל מחוץ לחוק כבר לפני למעלה מחודשיים.

למרות דברי נתניהו על טיפול מהיר בענין, המשיכו גם היום מתנפלי המוראביטאת להתמקם בהר הבית, ולהפר את הסדר בצעקות מטילי אימה נגד יהודים. בגלל פחד המוראביטת מנעה המשטרה, גם בימים שמאז הכרזת נתניהו את חופש התנועה מיהודים בהר הבית, והכניסה את היהודים רק למסלול הרצה, בשיירות מאובטחות, של 15 יהודים בלבד בכל שעה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה