יום שלישי, 28 במרץ 2017

בטאון התנועה לכינון המקדש

מצטרפים לחבורת פסח || מצטרפים לקריאה

יצא הבטאון האלקטרוני של התנועה לכינון המקדש לחודש אדר • עצומה עם קריאה להקרבת הפסח במועדו • רכישת מנוי על קרבן הפסח • קריאה לעולי הרב בחג המצות


↓ הביטאון האלקטרוני של התנועה לכינון המקדש

מתמנים על קורבן הפסח


מצטרפים לעצומהדבר העורךמאז הוצאו הגורמים האיסלמיים מחוץ לחוק, משתרר בהר הבית שקט, מאז הוצאו האיסלמיים מחוץ לחוק, מספר העולים להר הבית עולה בהתמדה, גם בחג בעזרת השם מספר העולים צפוי לעלות בצורה חדה.

שתי בקשות:

א – כל מי שיכול ישתדל לעלות עם משפחתו לפני החג, זה יעזור לו עצמו וזה יעזור גם ליהודים שיבואו בחג, להתמודד מול המשטרה (הרגילה לא לעמוד בעומס של עליה פתאומית במספר היהודים המבקרים בהר הבית).

ב – בחג עצמו כל מי שעולה קבוע במשך השנה - במידה והמשטרה תנקוט במידת ההקצבה – אנא במדת האפשר יפנה את מקומו ויתן זכות קדימה לאלו שאם לא עכשו אימתי?לתיאום, להודעה, לשאלות, לסיוע בהגעה וכו' נא לפנות למזכיר התנועה לכינון המקדש 050-4142425 
2 comments:

 1. לעניות דעתי אין זה נכון לקרוא לציבור להימנע מעלייה בחג בשביל למנוע עומס מהעולים האחרים.
  אדרבה, ככל שיגבר העומס בכניסה כך יגבר הלחץ להקל על היהודים את העלייה להר.

  השבמחק
 2. הבהרת עורך:
  א - הקריאה היא לעלות עם המשפחה לפני החג להיות בטוח שעשית עליה, שלא לסמוך על עליית החג שחלילה עלולה להיות קרח מכאן וקרח מכאן. כמובן זה לא פוטר את העליה של החג שוב פעם.
  ב - הרגילים לעלות במשך השנה אנא יחשבו טוב בחג (בתקוה שלא יהיה צורך) על הפסד מצוה כנגד שכרה, לתת לעולים הנדירים זכות קדימה.

  השבמחק