יום שלישי, 23 ביוני 2015

צפו: כיבוש הר הבית בדרך לכיבוש כל העולם

המשך עלילת הדם || הפרוטוקולים של זקני ציון

מפיץ עלילות הדם בהר הבית, עדין מסתובב חופשי וממשיך להפיץ את הגיגיו בהר הבית תחת עיניה הפקוחות של משטרת נתניהו. פעמיים בשבוע מגיע השייח להר הבית, עובר תחת עינו הפקוחה של השוטר בכניסה להר, עושה את דרכו ללא הפרעה לאל-אקצא  ומרעיל שם את שומעי לקחו באמירות שגבלס היה גאה בהן.

ועכשיו, השייח' האנטישמי מודה לאללה על שגרם ל"מבט לתקשורת פלסטינית" לחשוף את "פניה האמתיות" של היהדות ומספר על תוכניותיהם של היהודים לכבוש את הר הבית בדרך לכיבוש כל כדור הארץ.

לכתבות קודמות:

↓ דיווח באדיבות איתמר מרכוס ונאן ז'אק זילברדיק/ מבט לתקשורת פלסטינית
 

↓ מבחר מדברי הארס

"אללה העמיד אותם ['מבט לתקשורת פלסטינית'] לשירותנו"
השייח' הסביר את השיח הכפול כלפי יהודים: "לנו יש שני סוגים של מסר: כשאני מדבר עם היהודים, אני מדבר אליהם בחכמה ובהטפת מוסר בדרכי נועם,  כפי שציווה אותי האל; כשאני מדבר אתכם על היהודים, אני מדבר עליהם כפי שהם באמת"
[16/06/2015]

"[היהודים] מכינים את המצות... בדם ילדים... שרפו אותם בגרמניה בגלל... שהם חטפו ילדים קטנים"
[29/05/2015]

 "בני ישראל מקבילים לשטן... שונאים את האומות כולן..." וגורמים "נזק אדיר... לכל בני האדם על פני האדמה"
[05/06/2015] 

"היהודים מתכוונים בעצם לכבוש את העולם... מי שקורא את 'הפרוטוקולים של זקני ציון' יראה שהמטרה הסופית של בני ישראל היא כיבוש העולם"
[09/06/2015]

↓ היהודים מקשיבים לדברים שאינם צריכים לשמוע, אבל תודה לאללה

"אללה העמיד אותם לשירותנו," אומר המטיף האסלאמי האנטישמי, השייח' ח'אלד אל-מוגרבי, על מכון המחקר "מבט לתקשורת פלסטינית" [להלן PMW] לאחר שהמכון פרסם דברי שנאה של השייח' בסרטון מתורגם באתר המכון ובאתר יוטיוב.

"העובדה שהגורם הזה [PMW] בחר להתפרץ לשיעור שלנו כאורח לא קרוא, ועוקב אחרי השיעורים שלנו ומפרסם אותם בעולם כולו ומעלה אותם לאתרים שלו בכל מדינות העולם, מכיוון שהם בחרו בזה, קודם כל השבח לאל על כך, אלוהים העמיד אותם לשירותנו... הם בחרו לחשוף בעצמם את פניהם האמתיות שאללה חשף אותם."
[ערוץ היוטוב של מסגד אל-אקצא, 19/06/2015]


לפני מספר שבועות, השייח' הצדיק את עלילת הדם נגד היהודים שהוא הזכיר בשיעורו, כי יהודים משתמשים בדם של ילדים לאפיית מצות לחג הפסח. הוא טען כי דבריו היו "עצה" ליהודים, שנועדה "להצילם מאש הגיהינום."

כעת הוא שוב מסביר כי ההטפות הקודמות שלו הן "האמת" על היהודים כפי "שאללה חשף אותם". הוא אף טען כי הוא אומר ליהודים את האמת הזו "בדברי נועם." לעומת זאת, עם קהל שומעיו המוסלמי הוא "מדבר עליהם כפי שהם באמת":

"כשבא גורם מסויים [הכוונה למכון "מבט לתקשורת פלסטינית"] מבני ישראל, ושם את השיעור שלנו תחת מיקרוסקופ, ומפרסם את השיעור בצורה הנוגדת את האמת, כלומר משמיטים ממנו קטעים ומשאירים קטעים אחרים, מה קורה אז? המסר הופך להיות לא מתאים. כי לנו יש שני סוגים של מסר. כשאני מדבר עם היהודים, אני מדבר אליהם בחכמה ובהטפת מוסר בדרכי נועם, כפי שציווה אותי האל. כשאני מדבר אתכם על היהודים, אני מדבר עליהם כפי שהם באמת. כשהם מתפרצים לשיעור שלנו כמו אורח לא קרוא ובאים לשמוע מה אנו אומרים, מה משמעות הדבר? משמעותו שהם בחרו לשמוע את האמת אודותיהם, כפי שאלוהים חשף אותה והבהיר אותה. הם בחרו בזה. אני לא פניתי אליהם."
[ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 16/06/2015]


מובן שהחשיפה הראשונה של "מבט לתקשורת פלסטינית" והביקורת הבינלאומית שבאה בעקבותיה לא הרתיעו את המטיף האסלאמי. בשיעור דת שהעביר בשבוע שלאחר חשיפת דבריו, הוא חזר על עלילה נוספת: שהיהודים "מתכוונים בעצם לכבוש את העולם." הוא הוסיף שהיהודים יגשימו מטרה זו באמצעות 'כיבוש צבאי.' כראייה לדבריו, השייח' האנטישמי ציטט את המסמך המזויף ההיסטורי 'הפרוטוקולים של זקני ציון':
השייח' ח'אלד אל-מוגרבי, המלמד במסגד אל-אקצא שיעור באסלאם פעמיים בשבוע: "היהודים, או בני ישראל, מתכוונים בעצם לכבוש את העולם, אך הם התחילו בארץ הקודש.

מה הם אמרו? 'אם נירש את ארץ הקודש ונצליח לכבוש אותה, זאת תהיה הקדמה מוצלחת לכיבוש כל כדור הארץ.' מי שקורא את 'הפרוטוקולים של זקני ציון' יראה שהמטרה הסופית של בני ישראל היא כיבוש העולם. אני לא מתכוון כיבוש כלכלי, תרבותי, תקשורתי, ולא שום סוג אחר של כיבוש, אני מתכוון כיבוש צבאי. כלומר, המטרה הסופית של בני ציון היא לכבוש את כל העולם מבחינה צבאית. מאיפה מתחיל הכיבוש שלהם? ממסגד אל-אקצא."
[ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 09/06/2015]


↓ הפרוטוקולים של זקני ציון - מסמך רציני ומאיים


"הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא זיוף אנטישמי, שמתעד לכאורה את התוכניות של "היהדות העולמית" לשעבד את העולם ולהכפיפו לשליטה יהודית. הספר פורסם לראשונה ברוסיה ב-1903, ותורגם לשפות רבות. כבר ב-1921 נחשף כי "הפרוטוקולים של זקני ציון" הינו מסמך שקרי.

בעקבות החשיפה הראשונה של דברי השנאה של השייח' על-ידי "מבט לתקשורת פלסטינית", השייח' אל-מוגרבי התלונן להנהלת אתר יוטוב נגד מכון המחקר על הפרת זכויות יוצרים.להלן קטע ארוך יותר מהשיעור שהתקיים לאחרונה שבו השייח' ח'אלד אל-מוגרבי הודה לאללה על כך שגרם למכון "מבט לתקשורת פלסטינית" להפיץ את שיעוריו:

השייח' ח'אלד אל-מוגרבי, מלמד במסגד אל-אקצא שיעור באסלאם פעמיים בשבוע: "כשבא גורם מסוים מבני ישראל, ושם את השיעור שלנו תחת מיקרוסקופ, ומפרסם את השיעור בצורה הנוגדת את האמת, כלומר משמיטים ממנו קטעים ומשאירים קטעים אחרים, מה קורה אז? המסר הופך להיות לא מתאים. כי לנו יש שני סוגים של מסר. כשאני מדבר עם היהודים, אני מדבר אליהם בחכמה ובהטפת מוסר בדרכי נועם, כפי שציווה אותי האל. כשאני מדבר אתכם על היהודים, אני מדבר עליהם כפי שהם באמת. כשהם מתפרצים לשיעור שלנו כמו אורח לא קרוא ובאים לשמוע מה אנו אומרים, מה משמעות הדבר? משמעותו שהם בחרו לשמוע את האמת אודותיהם, כפי שאלוהים חשף אותה והבהיר אותה. הם בחרו בזה. אני לא פניתי אליהם. לעומת זאת כשאנו מדברים אליהם, נעסוק בהתקרבות ותוכחה. דרך אגב, העובדה שהגורם הזה בחר להתפרץ לשיעור שלנו כאורח לא קרוא, ועוקב אחרי השיעורים שלנו ומפרסם אותם בעולם כולו ומעלה אותם לאתרים שלו בכל מדינות העולם, מכיוון שהם בחרו בזה, קודם כל השבח לאל על כך, אלוהים העמיד אותם לשירותנו כדי שיעבירו את המסר שאין אלוהים מבלעדי אללה ומוחמד הוא שליח אללה מתוך הפה שלהם, אנו לא בחרנו בזה, הם בחרו לחשוף בעצמם את פניהם האמתיות שאלוהים חשף אותם."
[ערוץ היוטיוב של מסגד אל-אקצא, 16/06/2015]

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה