יום ראשון, 10 ביולי 2016

האם השכולה לנתניהו: אשר עליית התנחומים להר הבית

תן ל-250 יהודים מה שנתת ל-250,000 מוסלמים || פניה לרוה"מ

אמה של הנרצחת הלל יפה הי"ד מקרית ארבע מבקשת מראש הממשלה שיאפשר ביום שלישי השבוע לכל המנחמים לעלות עם המשפחה להר הבית.


↓ פניה של אם שכולה לראש הממשלה

רינה מבקשת שלא להפריד ולפצל את המנחמים הרבים לקבוצות. אם מאפשרים למאתיים אלף מוסלמים להיכנס יחד למקום, תן גם לאלפית מכך של יהודים לשהות שם יחדיו, העירה.

באיגרת דחופה ששלחה רינה אריאל לראש הממשלה בעיצומו של ביקורו באפריקה היא כותבת "אני מרשה לעצמי לפנות אליך בדחיפות, באמצע עבודתך המדינית החשובה באפריקה, וזהו היתר שאני לוקחת מרתיחת דמי, דם אֵם, על רצח בתי – הלל הי"ד – במיטתה, ועוד טרם קמנו משבעת ימי האבל.

"אנו ההורים, והלל היתה עמנו, קשורים להר הבית בכל נימי נפשנו. פקדנו ונפקוד את ההר בכל עת – כי מרגישים אנו שהמעון הזה, בית ה', הוא הנותן כוח וחיים בכל מעונות ישראל, בכל בית ובכל אתר.

"ומכיוון שרק משם, מהר הבית, מתמלאים כל החסרונות, מכיוון שרק משם תבוא לנו נחמה, אנו מבקשים לקיים עליה אל הר הבית לעילוי נשמתה של הלל, ביום שלישי הקרוב – ויהיו עמנו חברינו ומנחמינו, כ-250 איש ואשה.

"אני מבקשת שבאופן חד פעמי, נוכח הרצח המזעזע – הפוגע בכולנו, ועלי היו כולנה – יותר לנו לקיים אירוע החורג מכללי השיגרה בהר הבית.

"אני מבקשת שלא יחלקו אותנו לקבוצות אלא יינתן לכולנו – כ-250 איש – להיכנס ולעמוד יחדיו במקום אחד בהר הבית, אני אדבר לפני הציבור בקצרה לזכרה של בתי, ועוד כמה דוברים, והכול במסגרת של שעה אחת.

בסיום מכתבה תוהה אריאל בפנייתה לרוה"מ כי "רק עתה קיימו המוסלמים תפילת המונים בהר הבית, 200,000 איש. האם לא יינתן לאלפית מן הציבור הזה – יהודים – לשהות יחד בהר שעה אחת??


↓ המכתב של האם השכולה לראש הממשלה


רינה אריאל
קריית ארבע

בס"ד, א' דראש-חודש תמוז, תשע"ו

אדוני ראש הממשלה

ברכה ושלום –

אני מרשה לעצמי לפנות אליך בדחיפות, באמצע עבודתך המדינית החשובה באפריקה, וזהו היתר שאני לוקחת מרתיחת דמי, דם אֵם, על רצח בתי – הלל הי"ד – במיטתה, ועוד טרם קמנו משבעת ימי האבל.

אנו ההורים, והלל היתה עמנו, קשורים להר הבית בכל נימי נפשנו. פקדנו ונפקוד את ההר בכל עת – כי מרגישים אנו שהמעון הזה, בית ה', הוא הנותן כוח וחיים בכל מעונות ישראל, בכל בית ובכל אתר.

ומכיוון שרק משם, מהר הבית, מתמלאים כל החסרונות, מכיוון שרק משם תבוא לנו נחמה, אנו מבקשים לקיים עליה אל הר הבית לעילוי נשמתה של הלל, ביום שלישי הקרוב – ויהיו עמנו חברינו ומנחמינו, כ-250 איש ואשה.

חשוב לי מאוד שהאירוע יהיה מתואם עם המשטרה, וייעשה בהשגחתה ולא בעימות, חלילה.

חברינו יעקב היימן ויהודה עציון נפגשו הבוקר עם יורם הלוי ממ"ז ירושלים וקציניו. הם פגשו ברצון טוב, אמפתיה והזדהות, אך חשו גם את המגבלות שהן כנראה מעבר ליכולתה של המשטרה להחליט – ולכן פנייתי זו אליך.

אני מבקשת שבאופן חד פעמי, נוכח הרצח המזעזע – הפוגע בכולנו, ועלי היו כולנה – יותר לנו לקיים אירוע החורג מכללי השיגרה בהר הבית.

אני מבקשת שלא יחלקו אותנו לקבוצות אלא יינתן לכולנו – כ-250 איש – להיכנס ולעמוד יחדיו במקום אחד בהר הבית, אני אדבר לפני הציבור בקצרה לזכרה של בתי, ועוד כמה דוברים, והכול במסגרת של שעה אחת.

לא אוכל להימנע מהערה ששאלה בצידה:

רק עתה קיימו המוסלמים תפילת המונים בהר הבית, 200,000 איש. האם לא יינתן לאלפית מן הציבור הזה – יהודים – לשהות יחד בהר שעה אחת??

אדוני, אצפה לתשובתך החיובית, ואם יורשה לי לבקש – גם תשובתך המהירה, כי הזמן דוחק.

אחתום באיחולי הצלחה בעבודתך, לכבוד ישראל ולמען כולנו –

ובכבוד רב –

רינה אריאל, אֵם הלל שנלקחה לי - - 

קריית ארבע היא חברון

ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור תנחומים אצל הורי הלל אריאל בקרית ארבע

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה