יום שלישי, 5 באפריל 2016

קרבן פסח - אחד מארבעת הפרוייקטים הפופולריים

כמעט מחצית מהיעד || תוך פחות משבוע

לקראת מעמד תרגול הקרבת הפסח שיתקיים בעשור לחודש ביום שני י' בניסן בבית אורות - מול הר הבית ולקראת הקרבת הפסח במועדו, פתחו תנועות המקדש בשבוע שעבר בפרוייקט גיוס לטובת תרגול הפסח, כהכנה להקרבתו ולרכישת מנויים על קרבן הפסח, אשר יוקרב בע"ה במועדו השנה. 

מטעמי זהירות נקבע יעד צנוע של 25,000 שקלים. ההיענות הגבוהה הפתיעה המארגנים, אשר מאמינים שהדבר מראה על הכמיהה המעשית בציבור הולך ומתרחב לשוב ולחדש את הקרבת הפסח במועדו במקומו בהר הבית.

↓ תנועות המקדש קוראות לציבור להמשיך לתמוך ולהמנות על הפסח

תרגול קורבן פסח קרב ובא, קחו חלק, הכנסו לקישור, הימנו על כזית בבשר קרבן הפסח האמיתי ועל הדרך תמכו כך בקיום אירוע התרגול שיתקיים בע"ה ב-י' בניסן בבית אורות.

בתקווה לזכות לעשות השנה את המעמד האמיתי של קרבן פסח, בבנין בית קודשינו במהרה בימינו, אמן.

״כֵּן ה' אֱלֹהינוּ וֵאלֹהי אֲבוֹתֵינוּ, יַגִּיעֵנוּ לְמוֹעֲדִים וְלִרְגָלִים אֲחֵרִים הַבָּאִים לִקְרָאתֵנוּ לְשָׁלוֹם, שְׂמֵחִים בְּבִנְיַן עִירָךְ וְשָׂשִׂים בַּעֲבוֹדָתָךְ, וְנֹאכַל שָׁם מִן הַזְּבָחִים וּמִן הַפְּסָחִים שֶׁיַּגִּיעַ דָּמָם עַל קִיר מִזְבְּחָךְ לְרָצוֹן, וְנוֹדֶה לְךָ שִׁיר חָדָשׁ עַל גְּאֻלָּתֵנוּ וְעַל פְּדוּת נַפְשֵׁנוּ״

לתרומות לתרגול הפסח ורכישת מנוי יש להכנס לקשור >>https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=18623

   


↓ קצת על תרגול הפסחהמטה המשותף לתנועות המקדש

אירוע תרגול קרבן הפסח נועד לעורר מחדש את הגעגוע. בכל הגלויות הזכרנו לעצמנו תמיד שסדר הפסח הנוכחי עם הכרפס, החרוסת, החסה והמצות, הוא סדר חסר, זיכרון בלבד לפסח האמיתי. והנה, שבנו לארצנו, והגיע הזמן לתת ביטוי ממשי לכמיהת הדורות לראות את הבית על מכונו.

כל יהודי מזכיר שלוש פעמים ביום בתפילת הא-ל את שאיפתו בעניין המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. האירוע נועד להחיות מחדש את הזיכרון העולה מן המלים העתיקות ולנפוח בו נשמה. להחיות את המלים, את הצבעים, את הריחות שאבדו לנו זה אלפיים שנה. לאפשר הצצה, סדק צר, חלון הזדמנויות, לחוויה היהודית העתיקה.    

אנו מצרפים לינקים לאירועים שהיו בשנים עברו ומזמינים אתכם לתרום ולהיות שותפים לאירוע של שנה זאת:

ב"ה כפי שניתן לראות מהכתבות במהלך השנים כל שנה הציבור שמשתתף באירוע הולך וגודל כמו כן גם ההוצאות הולכות וגדלות.   אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים בתרגול קורבן הפסח הגדול ביותר שחוויתם, תבחרו את אחת התשורות בצד שמאל ותהפכו את החלום למציאות.

↓ צפו: ביום שני שלפני הפסח מגיעים לתרגול המרכזי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה